Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Udany Turniej charytatywny Arki Łukasza Podolskiego!

2013-11-25

W sobotę 23.11.2013 r. odbył się charytatywny Turniej organizowany przez Arkę Lukasa Podolskiego oraz WBS.

Za wstęp była pobierana opłata w wysokości 10 PLN, a cały dochód Arka Łukasza Podolskiego przeznaczy na cele charytatywne.Dzięki udanej współpracy oraz pomocy sponsorów udało nam się zorganizować ciekawy turniej z pożytkiem dla potrzebujących.

Przede wszystkim pragniemy serdecznie podziękować wszystkim aktorom sobotniego wydarzenia, czyli zawodnikom obecnych drużyn. Osobne podziękowania należą się oczywiście wszystkim rodzicom za gromkie przybycie oraz dopingowanie naszych młodych sportowców!

IMG_7306_1.JPG
 
Chcielibyśmy również skierować nasze podziękowania do Zespołu Szkół nr 123 za nieodpłatne udostępnienie nam hali i życzliwą współpracę, sędziemu, który z zaangażowaniem poprowadził 7 spotkań oraz wszystkim, którzy pomocną dłonią i radą przyczynili się do sobotniego sukcesu.
Turniej rozpoczął się kwadrans po godz. 13 i zakończył późnym wieczorem po godz. 18.00. Jako trenerzy Akademii Piłkarskiej WBS wyrażamy ogromne zadowolenie z postępów, jakich dokonały nasze drużyny w tak krótkim okresie czasu. Już cieszymy się na kolejne wyzwania i sprawdziany dla naszych młodych piłkarzy.

IMG_7366.JPG
 
Wszystkie drużyny naszej Akademii spisały się na medal, a poziom rozgrywek możemy zgodnie uznać za co najmniej satysfakcjonujący. Szczególne uznanie należy się naszej drużynie dziewczynek, która rozegrała najtrudniejsze jak dotąd spotkanie. Rywalem w meczy otwierającym turniej był aktualny Mistrz Polski U 11 – drużyna MUKS Praga Warszawa. Nasze dziewczyny pokazały prawdziwy charakter i wolę walki radząc sobie coraz lepiej z dużo bardziej doświadczonym przeciwnikiem, który ostatecznie zdecydowanie wygrał mecz.

IMG_7320.JPG

Jednak nie wyniki, a radość z gry i duch sportowej rywalizacji zdominowały sobotnią atmosferę. Mieliśmy obecnych zawodników nie tylko z Polski, ale również wielu zagranicznych adeptów Piłki Nożnej oraz ich rodziców. Przyjazna i radosna atmosfera utwierdziła nas ponownie w przekonaniu, że sport oraz słuszny cel rzeczywiście pozwalają łączyć narody.

Więcej zdjęć na płycie CD jest dostępnych na zamówienie u kierownika projektu (do odebrania później u trenera na treningu)

facebook
instagram
youtube
youtube