Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Start w lidze = zdobywanie doświadczenia

2015-03-16

W sobotę, 14 marca o godzinie 14:30 rozegraliśmy nasz pierwszy oficjalny mecz w rozgrywkach „III ligi okręgowej C-2 Trampkarzy " przeciwko AP Agape Białołęka. Mecz zakończył się po 70 minutach (2 x 35 min.) wygraną drużyny przeciwnej 5:0 (do przerwy 1:0).

Mimo absencji wielu zawodników i tremą związaną z debiutem w rozgrywkach, każdy wybiegł na boisko pełen zapału do gry i chęci zwycięstwa. Nawet liczne urazy i tracone bramki nie dały rady złamać ducha zespołu. Niekorzystny rezultat nie zmartwił także sztabu trenerskiego, który konsekwentnie kroczy obraną drogą i widzi ciągły postęp swoich podopiecznych.

Dziękujemy bardzo rodzicom i kibicom, którzy wspierali naszą drużynę oraz zachęcamy do dopingu podczas kolejnych spotkań.