Wstecz

Podsumowanie ligowego weekendu (29.09-01.10.2017)

2017-10-02

Kolejny ligowy weekend za nami, zapraszamy do przeczytania relacji.

Ligowy weekend ropoczęła drużyna WBS Warszawa 2009 z drużyną Turbo 1. Mecz od początku przebiegał wedle założeń drużyny z naszej Akademii. W spotkaniu padło bardzo dużo bramek, a mecz zakończył się wysoką wygraną WBS Warszawa 2009.

WBS Warszawa 2008 podejmował w tej kolejce lidera swoich rozgrywek - drużynę AP Zina Warszawa. Pierwsza połowa przebiegała na korzyść drużyny przeciwnej, natomiast w drugiej zawodnicy po motywacyjnych słował trenera poprawili swoją grę i kilka razy zagrozili bramce przeciwnej.

Rocznik WBS Warszawa 2007 w swoim kolejnym meczu Ligi MZPN odniósł zwycięstwo, pomimo dużych braków kadrowych. Liczymy na następne równie dobre spotkania.

WBS Warszawa 2006 Reus rozegrał w ten weekend mecz w roli gospodarza. Zawodnicy od początku pokazali drużynie Delty Warszawa, lidera tych rozgrywek, że nie będzie łatwo o punkty. Do połowy spotkania wynik wskazywał na remis i taki też przebieg obserwowaliśmy na boisku. W drugiej połowie zawodnicy stracili w krótkim czasie kilka bramek i mecz zakończył się ostatetcznie przegraną.

WBS Warszawa 2006 Goetze nie zwalnia tempa i wygrał kolejny mecz w Lidze MZPN. Pobudzenie mięśni przed spotkaniem wałkami do masaży dało pozytywny efekt, gdyż drużyna WBS wygrała spotkanie 0:2.

Pierwsze zwycięstwo w ligowy weekend odniosła drużyna WBS Warszawa 2004. W spotkaniu od początku przeważała nasza drużyna i spotkanie zakończyło się wynikiem na naszą korzyść.

Po wygraniu z Football Talents drużyna WBS Warszawa 2003 przybliżyła się do lidera rozgrywek. Po 8 kolejce zespół zajmuje aktulanie 3 miejsce. Liczymy na to, że WBS Warszawa 2003 będzie piął się w górę w ligowych rozgrywkach.

Turbo 1 – WBS Warszawa 2009 (1:21)
AP Zina Warszawa - WBS Warszawa 2008 (10:4)
AP Giganci – WBS Warszawa 2007 (3:7)
WBS Warszawa 2006 R – Delta Warszawa (1:6)
AP Wilki – WBS Warszawa 2006 G (0:2)
GKS Świt - WBS Warszawa 2005 (Mecz nie został rozegrany)
WBS Warszawa 2004- UKS Derby Warszawa (12:1)
Football Talents – WBS Warszawa 2003 (0:3)