Wstecz

Podsumowanie ligowego weekendu (22.09-24.09.2017)

2017-09-25

Kolejny ligowy weekend za nami, zapraszamy do przeczytania relacji.

Swój debiut w lidze zaliczył rocznik WBS Warszawa 2004. Pierwsza połowa w wykonaniu zawodników była niezbyt dobra, piłkarze byli nieskoncentrowani na grze. Po rozmowie z trenerem druga połowa okazała się dużo lepsza. Nasza drużyna wyszła zmotywowana, aby zostawić po sobie dobre wrażenie, co w rezultacie przełożyło się na lepszą grę, a wynik drugiej połowy to 2:2.

W sobotę rocznik 2005 WBS Warszawa przegrał swój pierwszy mecz w lidze z KS Przyszłość Włochy II. Zespół 2005 nie potrafił wykorzystać swojej przewagi w pierwszej połowie, a w drugiej kompletnie opadł z sił. Biorąc pod uwagę potencjał i bardzo duże możliwości rocznika 2005 ta porażka ma szczególnie gorzki smak. Drużyna nie przepracowała całego tygodnia w pełnym składzie, co mocno rzutowało na brak porozumienia na boisku. Swój debiut w zespole zaliczył Niklas z rocznika 2007, który w bardzo dobrym stylu wspomógł swoich starszych kolegów z Akademii. Już 30 września rocznik 2005 rozegra kolejny mecz ze Świtem Warszawa.

Rocznik WBS Warszawa 2006 Reus rozegrał kolejny mecz w lidze z drużyną FA Falenica. Bardzo ostra i często nieczysta gra ze strony przeciwników wybijała naszych zawodników z rytmu. Mecz był wyrównany, jednak lepszą drużyną okazał się zespół przyjezdny.

Kolejny mecz w lidze MZPN rozegrała drużyna rocznika 2006 G. Po ostatnim meczu zremisowanym w ostatnich minutach zawodnicy chcieli teraz pokazać, że potrafią grać dużo lepiej od przeciwnika. Swój plan wykonali i zwyciężyli okazale z Wiktorią Sulejówek.

Następny dobry mecz rozegrała drużyna WBS Warszawa 2008. Bardzo dobrze wykonywali założenia taktyczne i dzięki temu do zwycięstwa zabrakło bardzo niewiele. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem.

Świetną passę kontynuuję rocznik 2001. Wygrał kolejne spotkanie w lidze MZPN i pewnie prowadzi w tabeli ligowej.

WBS Warszawa 2006 R – AP Falenica (3:6)
WBS Warszawa 2006 G – Wiktoria Sulejówek (7:1)
UKS Orlik Mokotów – WBS Warszawa 2004 (10:2)
WBS Warszawa 2008 – FA Turbo (4:4)
FA Białołęka - WBS Warszawa 2009 (11:6)
WBS Warszawa 2001 – Mazur Radzymin (12:2)
WBS Warszawa 2003 – GKS Naprzód GOSiR Stare Babice (2:2)