Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Drużyna, czyli Team C-Juniorów ogrywa Varsovię.

2014-12-09

Drużyna C2-Juniorów ponownie wygrywa, tym razem 11:2 na wyjeździe z MKS Varsovia.

W poprzedni weekend nasi chłopcy i dziewczynki drużyny U14 sprawili sobie przedświąteczny prezent. W niedziele, 07.12.14 o godzinie 15:00 rozegraliśmy na stadionie przy ul. Międzyparkowej 4 mecz towarzyski z miejscową Varsovią. Od początku nasi mali piłkarze byli bardzo skoncentrowani i przez cały przebieg spotkania (2 x 35 minut) dominowali nad rywalem.

Ku radości trenera Olafa Ćwierzyńskiego oraz Thomasa Webera przez cały mecz realizowali nasi zawodnicy i zawodniczki trenowane w treningu schematy.

Graliśmy futbol ofensywny, wypełniony ogromną pasją! Do przerwy prowadziliśmy już 7:0.

Po zwycięstwie turniejowym przed dwoma tygodniami (22.11.14) w Sokół Winter Cup 2014 po raz kolejny schodziliśmy z boiska zwycięsko.

Na koniec trzeba podkreślić, że piłkarsko był to nasz jeden z najlepszych spotkań. Chcielibyśmy podziękować naszym najwierniejszym fanom – rodzicom za wsparcie w kwestii transportu oraz dopingu podczas meczu. DZIĘKUJEMY!