Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Borussia Dortmund i WBS Warszawa - razem w piłkarskim niebie!

2015-07-31

W ostatnim dniu lipca zakończył się pięciodniowy kurs z reprezentantami zespołu szkoleniowego Borussi Dortmund, którzy zawitali do Warszawy, żeby przeprowadzić letni kurs piłkarski dla dzieci z całej Polski.

W treningach wzięło udział 80 młodych piłkarzy, którzy przez 5 dni szlifowali swoje umiejętności pod okiem trenerów Borussi Dortmund i WBS Warszawa. Podczas kursu zawodnicy mieli okazję poprawić swoją technikę piłkarską oraz spojrzeć na temat futbolu z nieco innej perspektywy. Uśmiechy i reakcje kursantów potwierdzają, że zajęcia były dla nich wspaniałym doświadczeniem oraz inspiracją.

Na czas kursu Akademia WBS Warszawa zamieniła się w centrum treningowe BVB a jej sztab zadbał o wzorową organizację i sprawne przeprowadzenie treningów. Świetne relacje na linii BVB - WBS są doskonałym prognostykiem na przyszłość, gdyż stwarzają idealne warunki do organizacji kolejnych kursów i zawiązania bliższej współpracy pomiędzy klubami. 

Na ceremonię zakończenia kursu przybył Dyrektor Sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Pan Stefan Majewski, który wraz z Panią Agnieszką Morawietz (Zarząd WBS), Łukaszem Sarbiewskim (Akademia Piłkarska WBS) oraz Michałem Zioło (BVB) zakończył  kurs piłkarski wręczając uczestnikom pamiątkowe medale oraz dyplomy. Uczestnicy spisali się na medal. 


Już niebawem rozpoczynamy treningi w nowym sezonie 2015/2016 w Akademii Piłkarskiej WBS. Do zobaczenia na boisku. facebook
instagram
youtube
youtube