Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Podsumowanie weekendu 26-27.11.2022!

2022-11-28

Tym razem postanowiliśmy podsumować poczynania naszych młodszych zawodników. Poniżej krótka relacja:

Podsumowanie weekendu 26-27.11


2012 Black

Chłopcy rozegrali swój pierwszy mecz w ramach ligi zimowej przeciwko drużynie Gwardii Ladies. Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny próbowały grać w piłkę.
Cała drużyna walczyła o każdy centymetr boiska. Jesteśmy dumni z postawy naszej drużyny. Przed nami jeszcze 6 kolejek w lidze zimowej, nie możemy się doczekać kolejnego spotkania grupy 2012 Black!


2013 Yellow

Drużyna prowadzona przez trenera Sebastiana rozegrała dwa spotkania w weekend.
W Sobotę chłopcy mierzyli się z kolegami z Piaseczna a w Niedzielę naszym rywalem była Józefovia. Dwa mecze i dwie różne historie. Aspekt, który dało się zauważyć w obu spotkaniach to fakt, że chłopcy realizowali założenia trenera, cierpliwie budowali akcje oraz grali z pełnym zaangażowaniem. Bardzo się cieszę, że zaczynamy rywalizować z coraz lepszymi drużynami. Wierzę, że gry kontrolne z mocnymi przeciwnikami pozwolą nam wejść na jeszcze wyższy poziom. – podsumował trener Sebastian

2014 Yellow

Dla chłopców przygoda rozpoczęła się już w piątek kiedy wyruszyli w drogę do Suwałk, aby wziąć udział w międzynarodowym turnieju Grodno Cup. Turniej był rozgrywany w systemie każdym z każdym. Tym samym nasi chłopcy mieli okazje zmierzyć się miedzy innymi z Wisłą Kraków, Źalgirisem Wilno, Jagielonią Białystok czy Wigrami Suwałki. Cieszymy się, że możemy rywalizować z tak silnymi drużynami.
Z Suwałk wracamy z kolejnym cennym bagażem doświadczeń oraz motywacja do ciężkiej pracy!


2016 Black

Nasi zawodnicy wzięli udział w turnieju organizowanym przez FC Lesznowolę.
Chłopcy łącznie rozegrali 11 spotkań. Dla naszych zawodników było to ogromne przeżycie, wiele emocji towarzyszyło młodym piłkarzom podczas trwania zawodów. Ze strony sportowej udało się zrealizować założenia, dużo wygranych pojedynków 1x1, dużo bramek oraz jeszcze więcej uśmiechu na twarzach naszych zawodników!

facebook
instagram
youtube
youtube