Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Talent BVB 22.06.2024

Masz marzenie o grze na najwyższym poziomie? Chcesz zaprezentować swoje umiejętności przed trenerami z jednego z najbardziej renomowanych klubów piłkarskich na świecie? Projekt "Talent BVB" daje Ci niepowtarzalną szansę na osiągnięcie swoich celów!

1. Prestiż i Renoma Borussii Dortmund: Borussia Dortmund to klub, który zapisuje się złotymi zgłoskami w historii futbolu. Jego sukcesy na arenie europejskiej i znaczenie w świecie sportu są niepodważalne. Dołączając do projektu "Talent BVB", stajesz się częścią tej wielkiej tradycji i otwierasz drzwi do kariery na najwyższym poziomie.

2. Wysokiej Jakości Szkolenie: Akademia BVB Warszawa oraz Borussia Dortmund oferują program szkoleniowy na światowym poziomie. Pod okiem doświadczonych trenerów będziesz miał możliwość rozwijać swoje umiejętności w profesjonalnym środowisku, korzystając z najnowszych metod i technik szkoleniowych.

3. Indywidualna Uwaga i Wsparcie: W projekcie "Talent BVB" każdy uczestnik ma zagwarantowaną indywidualną uwagę i wsparcie. Nasi trenerzy będą Cię wspierać na każdym etapie rozwoju, dostosowując program szkoleniowy do Twoich potrzeb i umiejętności.

4. Szansa na Zauważenie: Przez udział w projekcie "Talent BVB" otwierasz sobie drogę do zauważenia przez trenerów z Borussii Dortmund oraz Akademii BVB Warszawa. To może być Twój moment, który zapoczątkuje Twoją karierę na światowych boiskach.

5. Spełnij Swoje Marzenia: Niech udział w projekcie "Talent BVB" będzie pierwszym krokiem w drodze do spełnienia Twoich futbolowych marzeń. Borussia Dortmund to klub, który daje szansę młodym talentom, a Ty możesz być jednym z nich!

6. Inspirujące Historie Sukcesu: Wiele gwiazd światowego futbolu rozpoczęło swoją drogę od podobnych projektów. Ty również możesz być jednym z nich!

Nie czekaj dłużej! Dołącz do projektu "Talent BVB" i rozpocznij swoją drogę do wielkich futbolowych sukcesów!

Szczegółowe informacje po wypełnieniu formularza!

Dane Dziecka i Rodzica

* - Pole wymagane

facebook
instagram
youtube
youtube