Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Podsumowanie weekendu 9-10.12.2023

2023-12-11

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem minionego weekendu!

2007 Yellow vs Marcovia Marki 2006 3:2
(Pomianiwski x2, Przedcieczyński)

2007 Yellow II vs Mazur Karczew 4:4
(Owczarek x3, Kondraciuk)

2009 vs Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:5
(Adi)

2011 Yellow vs MKS Ząbkovia 8:1
(Klein x3, Stoliarov x2, Trzupek, Pękala)

2011 Yellow II vs MKS Ząbkovia II 6:1
(Rędaszka-Madej x3, Andrzejak x2, Antoniak)

2012 Black vs Józefovia Józefów II 12:5

2013 Yellow 

W miniony weekend nasza drużyna wzięła udział w halowym turnieju rozgrywanym w Łęczycy. Nasi zawodnicy wykazali się wysokimi umiejętnościami technicznymi co pozwoliło nam grać z dużą swobodą. Finalnie wyrgywamy turniej oraz nasz zawodnik Janek Grodzicki zostaje wybrany najlepszym zawodnikiem. Gratulujemy całej drużynie oraz trenerowi!

2014 Yellow

W Sobotę skorzystaliśmy z zaproszenia AP Żyrardowianki na mini-turniej sparingowy. Łącznie rozegraliśmy 5 meczów po 20 minut co nam daje aż 100 minut gry. Tego dnia mieli przyjemność rywalizować z Widzewem Łódź, Pogonią Grodzisk Mazowiecki, Borutą Zgierz, Widokiem Skierniewice oraz gospodarzem Żyrardowianką. Nasi zawodnicy grali odważnie w pojedynkach 1x1, a co za tym idzie tworzyliśmy dużo sytuacji, które kończyły się golami dla naszej drużyny. Jesteśmy przekonani, że zdobyte doświadczenie będzie miało pozytywny impuls na dalszy rozwój naszej drużyny!

2015 Yellow 

W ubiegłą Sobotę dwie nasze drużyny rywalizowały w turnieju Football Champions Cup.

Poranną rywalizację zakończyliśmy w grupie Brązowej. Tego dnia zabrakło nam trochę szczęścia w fazie grupowej. Jesteśmy jednak bardzo dumni z rekacji zespołu, który w dalszej fazie pokazał, że potrafi być bardzo skuteczny w działaniach ofensywnych. Gratulacje dla całej drużyny za odważną grę, determinację oraz walkę do końca!

Popołudniu nasi zawodnicy od pierwszego meczu weszli na bardzo wysokie obroty i z meczu na mecz grali coraz lepiej. Odważna i kreatywna gra w ataku pozwoliła nam się cieszyć z pierwszego miejsca w fazie grupowej. W dalszej fazie turnieju nasi zawodnicy zaprezentowali się ze znakomitej ofensywy strzelając łącznie aż 13 bramek oraz z bardzo dobrej i zorganizowanej obrony tracąc tylko dwie bramki. Finalnie wygrywamy cały turniej oraz nasz bramkarz Marcin Kobosko został wybrany najlepszym bramkarzem.

Gratulacje dla obu drużyn, jesteśmy dumni z Waszej postawy!

facebook
instagram
youtube
youtube