Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Podsumowanie weekendu 18-19.11.2023

2023-11-20

Zapraszamy do podsumowania ostatniego weekendu w wykonaniu naszych najmłodszych zawodników!

2013 Yellow

W Sobotę drużyna U11 udała się do LTC, aby zmierzyć się z akademią Legii Warszawa. Od początku spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie, gdzie obie drużyny szanowały piłkę i cierpliwie budowały swoje akcję. Z upływem czasu nasi zawodnicy nabrali pewności siebie co pozwoliło nam wygrywać więcej pojedynków 1x1, a co za tym idzie stwarzaliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszej drużyny, ktróra pokazala się z dobrej strony grając z mocnym rywalem. Akademii Legii dziękujemy za grę a naszym chłopcom gratulujemy dobrego występu. Już za tydzień weźmiemy udział w kolejnym mocno obsadzonym turnieju.

2014 Yellow

Niestety pogoda pokrzyżowała nasze plany na ten weekend, musieliśmy odwołać dwa mecze. Do skutku jednak doszedł turniej eliminacyjny Europokolenie, który nasi chłopcy wygrali w dosyć przekonujący sposób. Wygrana zagwarantowała nam udzial w finałowym turnieju, który odbędzie się w Sochaczewie. Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenerów!

2015 Yellow

W miniony weekend nasza drużyna wzięła udział w ogólnopolskim turnieju w Radomsku. Ostatecznie nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, grając odważnie co pozwoliło nam wygrywać dużo pojedynków 1x1. Finalnie zajmujemy II miejsce a nasz zawodnik Albert został najlepszym strzelcem. Jesteśmy dumni z postawy naszego zespołu. Z turnieju wracamy z kolejnym cennym doświadczeniem, które wierzymy że zaprocentuje w niedalekiej przyszłości.

2016 Yellow

To był bardzo intensywny weekend dla drużyny 2016 Yellow. W Sobotę nasi zawodnicy wzięli udział w eliminacjach turnieju Lwy Lechistanu gdzie wygrywając swoją grupę awansowali do turnieju finałowego. W Niedzielę zaś 3 drużyny zainaugurowały zmagania w Lidze Zimowej. To co najbardziej nas cieszy to ofensywny styl naszych zawodników,który skutkuje wieloma sytuacjami i mnóstwem bramek.

facebook
instagram
youtube
youtube